Zwyciężamy w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet!!!

Dzisiaj byliśmy organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet. W hali na Zawiszowie nasze seniorki podzielone na dwa zespoły stanęły w szranki z drużynami z Nowej Rudy, Radwanic i Opola.
Pierwszy nasz zespół okazał się bezkonkurencyjny i zdecydowanie pokonał wszystkie drużyny w turnieju zajmując pierwsze miejsce. Druga drużyna również pokazała się ze świetnej strony i tylko bilansem bramkowym oddała drugą pozycję Unii Opole. Oprócz tego do naszej drużyny trafiła nagroda indywidualna, którą zdobyła Kamila Kosior (Polonia II Świdnica) jako najlepsza i najskuteczniejsza zawodniczka turnieju.

Klasyfikacja turnieju
1. Polonia I Świdnica
2. Unia Opole
3. Polonia II Świdnica