ZOSTAŃ NASZYM SPONSOREM

WSPIERAJĄC DZIAŁALNOŚĆ NASZEJ AKADEMII POMAGASZ SPEŁNIĆ MARZENIA TRENUJĄCYM W NASZYM KLUBIE DZIEWCZYNKOM, A TAKŻE BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH ZAWODNICZKOM.

Firmy angażujące swoje środki w sponsoring sportowy cieszą się uznaniem konsumentów, mają opinię przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie.
Sponsoring sportowy buduje pozytywny wizerunek produktów i usług przez kojarzenie ich ze sportowym mistrzostwem i jakością, pozytywnymi uczuciami i emocjami, witalnością, zdrową rywalizacją, zwycięstwem i energią.
Sponsoring sportowy daje możliwość dotarcia do szerokiego grona kibiców, sympatyków-potencjalnych klientów i obecność we wszystkich dostępnych mediach bez dodatkowych nakładów finansowych. Może być tańszy od tradycyjnych kampanii reklamowych, może działać dłużej jednocześnie wywierając pozytywny wizerunek firmy, marki, zwłaszcza dziś w dobie propagowania zdrowego stylu życia.

W zależności od zakresu Państwa pomocy możemy zaoferować:

• Logotypy Firmy na banerach reklamowych eksponowanych podczas wszystkich imprez sportowych organizowanych przez klub,
  • Logo Firmy w serwisach internetowych – stronach klubowych (strona internetowa, facebook) i umieszczanie na nich informacji reklamowych Państwa Firmy,
  • Certyfikat pamiątkowy potwierdzający status firmy wspierającej klub MKS Polonia Świdnica – Żeńska Akademia Piłkarska,
  • Umieszczanie logo Firmy na „gadżetach” promocyjnych MKS Polonia Świdnica – Żeńska Akademia Piłkarska (smycze, proporczyki, koszulki i inne),
  • Prawo do wykorzystywania przez Państwa Firmę herbu klubu w celach marketingowych,
  • Umieszczanie Logo Firmy na materiałach drukowanych: plakatach, zaproszeniach, programach meczowych, kalendarzach,
  • Prawo do wykorzystywania wizerunku zawodniczek w kampaniach reklamowych,
  • Wspólny mecz piłkarski z przedstawicielami Państwa Firmy,
  • Możliwość zorganizowania dla Firmy sportowego eventu,
  • Możliwość dołączenia gadżetów i upominków firmowych do pakietów wręczanych przy okazji meczów, turniejów i imprez okolicznościowych,
  • Udostępnienie miejsca na sprzęcie meczowym lub treningowym jednej lub wszystkich drużyn w celu umieszczenia Logotypu Firmy,
  • Prawo do włączenia swojej nazwy Firmy jako człon do oficjalnej nazwy klubu. Pełna nazwa widoczna będzie we wszelkich terminarzach, zapowiedziach, tabelach meczowych, czy też klubowych pismach i korespondencjach.

Jesteśmy otwarci na współpracę i możliwość dostosowania naszych działań promocyjnych do Państwa potrzeb. Wierzę, że możemy zapewnić odpowiednią reklamę jak również promocję, która wpłynie pozytywnie na wizerunek Państwa firmy. Nasza Akademia jest czymś nowym, czymś czego w naszym mieście jeszcze nie było. Dotychczasowe działania oraz dynamiczny rozwój sekcji, jak również wizerunek „piękniejszej strony futbolu”, daje nam już teraz spore możliwości promowania naszych sponsorów i partnerów a w niedługim czasie z pewnością jeszcze większe.

Jeżeli nasza działalność i rozwój naszych wspaniałych zawodniczek odpowiadają Państwa koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu, to z dumą będziemy reprezentować i reklamować Państwa Firmę.

Damian Błaszczyk
Prezes Zarządu MKS Polonia Świdnica – Żeńska Akademia Piłkarska