Udany mecz Seniorek 

W drugiej kolejce IV Ligi nasza drużyna rozegrała mecz w Lubinie z tamtejszym FemGolem.
Trener Jakub Pasiewicz: „Od pierwszej minuty nasz zespół był dobrze zorganizowany zarówno w defensywie, jak i w akcjach ofensywnych. Po 10 minutach wyszliśmy na prowadzenie, ale po kolejnych 5 minutach był już remis . Na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą, a w drugiej połowie udało nam się zdobyć kolejne trafienie.  Mimo silnego naporu przeciwnika, nasza drużyna broniła się skutecznie i mądrze. Mecz zakończył się remisem 3:3, przy czym dwie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry. Autorką trafień naszego zespołu była Liwia Serafin, która odnotowała hat tricka, po asystach Moniki Garbacz, Iwet Głuszek i Juliii Roman.  Bardzo szanuję ciężko wywalczony punkt i doceniam walkę oraz zaangażowanie swoich zawodniczek”.
Warto również wspomnieć, że w tym meczu zadebiutowały i pokazały się z dobrej strony trzy nowe, młode zawodniczki, które zasiliły naszą drużynę w letnim okienku transferowym:
Martyna Łaskarzewska (Bielawianka Bielawa),
Wiktoria Kwiatkowska (Pogoń Pieszyce),
Hanna Dwornicka (Zachód Sobótka).
Skład: Julia Miechurska, Ewa Klasa, Aleksandra Śliwińska, Karolina Kusiak, Paulina Miśkiewicz, Julia Kołodziej (Wiktoria Kwiatkowska), Monika Garbacz, Małgorzata Jędrzajczak (Hanna Dwornicka), Iwet Głuszek (Martna Łaskarzewska), Julia Roman, Liwia Serafin

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony