Zwycięstwo w Głogowie!!!

Kolejny świetny mecz rozegrały nasze seniorki w ramach rozgrywek III ligi. Tym razem wywiozły 3 punkty z bardzo trudnego terenu w Głogowie. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 a zwycięstwo naszej drużyny było bardzo przekonujące i nie brakowało jeszcze kilku okazji do powiększenia rozmiarów wygranej.
Po meczu trener naszej drużyny Bartosz Kulig nie krył zadowolenia: „Cieszę się, że po raz kolejny świetny mecz rozegrała nasza defensywa zachowując czyste konto, co było kluczowe w konfrontacji z mocną drużyną Chrobrego. Udało się nam zrealizować przed meczowe założenia i wykorzystać wypracowane schematy gry, które dały nam dziś bramki”

Bramk:

Kamila Kosior x2 oraz Julita Firuta

Skład:
Lidia Maciejewska, Gabriela Sowa, Ewa Klasa, Natalia Marszałek, Joanna Furmaniuk, Julita Firuta, Paulina Miśkiewicz, Martyna Grzesiak, Monika Garbacz, Daryna Datsenko, Kamila Kosior
Rez.:
Natalia Samborska, Julia Morąg, Natalia Nalewajko, Natalia Szczepaniuk, Maja Bereś