Zwycięstwo seniorek z Wałbrzychem.

Po zeszłotygodniowej porażce w Oławie na zwycięską ścieżkę powróciły nasze seniorki, które w niedzielę na własnym terenie pokonały Zagłębie Wałbrzych 5:0.
Pierwszej części spotkania nie zaliczą nasze zawodniczki do udanych. Przez długi fragment gry nasz zespół nie potrafił sforsować defensywy Zagłębia, które prostymi środkami rozbijało nasze akcje. Brakowało dokładnych podań, dynamiki i pomysłu na grę.
Na drugą połowę nasze zawodniczki wyszły mocno zmotywowane i gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Nasza drużyna z minuty na minutę powiększała swoją przewagę co z czasem przełożyło się na gole. Wynik spotkania otworzyła Iwet Głuszek, która strzałem z 16 metra pokonała wałbrzyską bramkarkę. Kolejne trafienia były autorstwa Liwii Serafin, która w niespełna 20 minut aż czterokrotnie wpisała się na listę strzelczyń.