Zwycięstwo seniorek z MGKS Oława

Świetnie zainaugurowały rozgrywki III-ligowe nasze seniorki które po trzech trafieniach Kamili Kosior zwyciężyły MGKS Oława 3:2, mimo że na 10 minut przed końcem jeszcze przegrywały.

Bartosz Kulig (trener): „Ten mecz pokazał, że mamy jeszcze problem z prowadzeniem gry na połowie przeciwnika. Oława grała mocno cofnięta na własną połowę i to sprawiało nam problem, ponieważ nie mieliśmy pomysłu jak rozerwać szyki obronne przeciwnika i nadziewaliśmy się na groźne kontry. Znowu martwią nieco stracone bramki po własnych błędach i niefrasobliwym zachowaniu. Ale bardzo cieszy, że pomimo trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy w końcówce meczu potrafiliśmy indywidualnymi akcjami przechylić losy tego spotkania na własną korzyść”.

Skład:
Lidia Maciejewska, Julia Grabowska, Gabriela Sowa, Ewa Klasa, Joanna Furmaniuk, Sandra Kozak, Natalia Nalewajko, Julia Furmankiewicz, Dorota Wełyczko, Kamila Kosior, Julita Firuta
Rez. Dominika Sochacka, Karolina Skalska, Monika Garbacz, Anna Mazanka, Dominika Gołębiewska