Wysoka porażka w Dzierżoniowie.

Nie zaliczą nasze zawodniczki do udanych konfrontacji z Akademią Piłkarską Dzierżoniów w lidze młodzika. Chłopcy tego dnia byli zdecydowanie lepsi we wszystkich elemetach gry i zasłużenie wysoko wygrali, aplikując nam aż 11 bramek.

Damian Błaszczyk (trener): „Zagraliśmy bardzo słaby mecz, dużo poniżej swoich możliwości. Wiem, że stać moje zawodniczki na dużo lepszą grę i mam nadzieję, że w kolejnych meczach to udowodnimy.”

Skład: Ewa Stec, Maja Sakowska, Anna Skowrońska, Urszula Miechurska, Karolina Walasiak, Nadia Hładko, Wiktoria Podleśna, Amelia Patyk, Aleksandra Śliwińska oraz Julia Miechurska, Maja Bereś i Anna Adamowicz.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony