Sparing w Pieszycach.

Kolejne gry mają za sobą drużyny Orlika i Żaka. Tym razem rywalizowaliśmy z Pogonią Pieszyce. Na wyjazd do Pieszyc udaliśmy się w licznym, 23-osobowym składzie, rozgrywając pojedynki jednocześnie, aż na 3 boiskach. Każdy gracz miał więc możliwość rozegrania sporej ilości minut. Następni zawodnicy zadebiutowali w naszych barwach, dla części z kolei były to jedne z pierwszych występów. Bramek zdobytych i straconych nikt nie był w stanie policzyć, rywalizacja w takiej formie sprawiła nam dużą frajdę. Dziękujemy przeciwnikom za zaproszenie i sporą dawkę sportowych emocji.

W sparingu wystąpili: Krystian Kafel, Krystian Bogacz, Adrian Matyjak, Michał Dychus, Janek Studnicki, Michał Mnich, Dawid Kulik, Tomek Gawron, Fabian Parużyński, Piotrek Jeżyk, Oliwier Siergiej, Wiktor Fąfara, Kuba Dydycz, Tymek Brygier, Wojtek Ciszewski, Antek Grabowski, Gutek Jaworski, Szymon Kasztelan, Miłosz Adamczyk, Miłosz Jamro, Kamil Woliński, Natan Goździejewski, Dominik Okoń.

 

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony