Pucharowe zwycięstwo seniorek!!!

W sobotę byliśmy świadkami bardzo ciekawego i emocjonującego widowiska jakie zafundowały nam nasze zawodniczki oraz Chrobrego Głogów.

Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyła Kamila Kosior, a na szczególną uwagę zasługuje drugie trafienie, kiedy to nasza zawodniczka popisała się mocnym uderzeniem z powietrza w długi róg bramki.

Do rozstrzygnięcia meczu konieczna była seria rzutów karnych, a w niej zdecydowanie lepsze okazały się nasze dziewczęta wygrywając tą potyczkę 3:0!

Skład:
Lidia Maciejewska, Julia Grabowska, Gabriela Sowa, Ewa Klasa, Joanna Furmaniuk, Sandra Kozak, , Paulina Leśniak, Julia Furmankiewicz, Dorota Wełyczko, Kamila Kosior, Natalia Nalewajko, Dominika Gołębiewska, Monika Garbacz, Karolina Skalska, Dominika Sochacka

Bartosz Kulig (trener) – „Pomimo dużej przewagi w stwarzaniu sobie sytuacji bramkowych nad przeciwnikiem niestety raziliśmy nieskutecznością i nad tym elementem gry również musimy intensywnie pracować. Cieszy zwycięstwo, bo dziewczyny pokazały że całkiem dobrze radzą sobie z nerwami strzelając rzuty karne.”

Już następnego dnia dziewczęta rozegrały wyjazdowy sparing z Kolektywem Radwanice, który zremisowały 3:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Kamila Kosior x2 oraz Monika Garbacz

Skład:
Lidia Maciejewska, Julia Grabowska, Ewa Klasa, Dominika Gołębiewska, Natalia Nalewajko Sandra Kozak, Joanna Furmaniuk, Anna Mazanka, Dorota Wełyczko, Kamila Kosior, Monika Garbacz, Julia Furmankiewicz

Bartosz Kulig (trener) – „Dziewczyny grały na dużym zmęczeniu po wczorajszej pucharowej potyczce z Chrobrym Głogów i było widać na boisku brak świeżości, mimo to ambitnie goniły wynik przegrywając już 3-1, a w końcówce meczu wyglądały nawet lepiej od przeciwniczek pod tym względem. Niestety znów było widać dużą nie skuteczność pod bramką przeciwnika.”