Porażka juniorek młodszych w Okręgowej Lidze Młodzika

Juniorki młodsze występujące w lidze młodzika nie sprostały tym razem drużynie Czarnych Sieniawka, a właściwie Zielonym Łagiewniki, bo to właśnie ta drużyna występuje pod innym szyldem w rozgrywkach ligowych.

Z meczu na mecz nasze zawodniczki radzą sobie coraz lepiej, niestety nie wystarcza to jeszcze do zdobycia pierwszych punktów w lidze. W Łagiewnikach nasze dziewczęta przegrały 4:1, ale należą się im brawa za ambitną grę. Jedyną bramkę w tym meczu dla naszego zespołu zdobyła Amelia Patyk.

Skład: Wiktoria Gazda, Patrycja Osiecka, Wiktoria Pogoda, Dominika Gołębiewska, Maja Sakowska, Wiktoria Podleśna, Agata Karp, Natalia Firlej, Paulina Żygadło, Amelia Patyk, Wiktoria Olejnik, Karolina Walasiak, Agata Burdak oraz Maja Bereś