Nieudana sobota w wykonaniu naszych drużyn.

Wszystkie nasze drużyny nie spisały się najlepiej w ostatnich meczach, choć żadnej z nich nie można odmówić woli walki. Najbliżej zwycięstwa była drużyna naszych seniorek, która bo bardzo zaciętej walce uległa Ślęzie Wrocław 3:2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobyła Kamila Kosior.

Skład: Lidia Maciejewska, Ewa Klasa, Dominika Gołębiewska, Julia Grabowska, Natalia Nalewajko, Julia Furmankiewicz, Dominika Sochacka, Kamila Kosior, Julita Firuta, Sandra Kozak, Dorota Wełyczko oraz Karolina Skalska i Anna Mazanka,

Drużyna młodziczek występująca w Lidze Orlika doznała trzech porażek i zaledwie raz zremisowała w kolejnym turnieju ligowym. Małym usprawiedliwieniem może być fakt, iż tego dnia nie mogło zagrać kilka podstawowych zawodniczek tej drużyny.

Dominika Sorota (trener): „Każdy turniej traktujemy jako kolejne doświadczenie, którego z całą pewnością drużynie brakuje. Rywalizacja z drużynami chłopięcymi nie jest łatwa, tym bardziej, że kilka moich zawodniczek dopiero zaczyna przygodę z piłką. Jestem jednak przekonana, że w kolejnych turniejach podniesiemy naszym przeciwnikom znacznie wyżej poprzeczkę”.

Skład: Wiktoria Gazda, Aleksandra Śliwińska, Emilia Włodkowska, Emilia Jakacka, Anna Skowrońska, Izabela Skowrońska, Anna Adamowicz oraz Julia Głogowska.

Wysokiej porażki doznały również nasze juniorki młodsze występujące w Okręgowej Lidze Młodzika. Tym razem nie sprostały drużynie z Dobrocina i uległy 10:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobyła Amelia Patyk.

Damian Błaszczyk (trener): „Zdawaliśmy sobie sprawę, że liga młodzików będzie dużym wyzwaniem dla naszych dziewcząt, że będzie nam bardzo trudno nawiązać walkę i zdobywać punkty. Uważam jednak, że stać nas na zdecydowanie lepszą grę. Mam nadzieję, że każdy kolejny mecz to pokaże.”

Skład: Wiktoria Gazda, Ewa Stec, Patrycja Osiecka, Maja Sakowska, Wiktoria Podleśna, Natalia Firlej, Agata Karp, Paulina Żygadło, Amelia Patyk, Anna Skowrońska oraz Anna Adamowicz.