Młodziczki na turnieju w Głuchołazach.

W sobotę drużyna naszych młodziczek miała okazję do rywalizacji z rówieśniczkami z innych województw na turnieju w Głuchołazach FUTBOL NA TAK.
Nasza drużyna rozegrała dwumecz z każdą z czterech drużyn:
Trójka Górsk (kujawsko-pomorskie)
Sarenki Zławieś Wielka (kujawsko-pomorskie)
Rolnik I Głogówek (opolskie)
Rolnik II Głogówek (opolskie)
Nasze dziewczęta spisały się bardzo dobrze, wygrywając 6 spotkań i remisując 2.
MKS Polonia Świdnica – Rolnik II Głogówek 3:1 (Maja Błaszczyk x2, Laura Pawelec)
MKS Polonia Świdnica – Trójka Górsk 5:0(Daria Rurańska x2, Maja Błaszczyk x2, Anna Jesionka)
MKS Polonia Świdnica – Rolnik I Głogówek 2:0 (Daria Rurańska, Maja Wnęk)
MKS Polonia Świdnica – Sarenki Zławieś Wielka 0:0
MKS Polonia Świdnica – Trójka Górsk 7:0 (Kaja Kiliszewska x3, Maja Błaszczyk, Maja Wnęk, Laura Pawelec , Daria Rurańska)
MKS Polonia Świdnica – Rolnik I Głogówek 3:0 (Marysia Jakacka x2, Maja Błaszczyk)
MKS Polonia Świdnica – Sarenki Zławieś Wielka 0:0
MKS Polonia Świdnica – Rolnik II Głogówek 2:0 (Jagoda Komisarczyk, Maja Błaszczyk)
Najlepsza zawodniczką naszej drużyny została wybrana Kaja Kiliszewska
Skład:
Emilia Wójcik, Laura Pawelec, Jagoda Komisarczyk, Julia Błaszczyk, Maja Błaszczyk, Daria Rurańska, Maja Wnęk, Anna Jesionka, Maria Jakacka.