Kolejny strat w Okręgowej Lidze Młodzika

W sobotę nasze juniorki młodsze rozegrały kolejny mecz w okręgowej lidze młodzika. Tym razem nie sprostały vice liderowi rozgrywek, drużynie Victorii Świebodzice, któej uległu 4:0.

Damian Błaszczyk (trener): „Mimo porażki jestem bardzo zadowolony z postawy swoich zawodniczek, a przede wszystkim sposobu gry. Najbardziej mnie cieszy, że jest widoczny progres w naszej grze, dłużej utrzymujemy się przy piłce, popełniamy coraz mniej błędów indywidualnych i stwarzamy sobie więcej sytuacji bramkowych. Cała drużyna zasługuje na duże brawa i słowa uznania. Ważne jest również, że dużo młodsze zawodniczki, które stopniowo wprowadzam do drużyny pokazują się z bardzo dobrej strony.”

Skład:

Wiktoria Gazda, Wiktoria Pogoda, Maja Sakowska, Agata Burdak, Wiktoria Podleśna, Natalia Firlej, Karolina Pfister, Amelia Patyk, Agata Karp, Emilia Włodkowska, Nadia Hładko oraz Ewa Stec