Festiwal Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

W sobotę byliśmy organizatorem Festiwalu Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych. Na hali w Marcinowicach rywalizowały zawodniczki rocznika 2011, 2009 oraz 2005. Wszystkie nasze zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze na tle Ślęzy Wrocław, Femgolu Lubin, AZS PWSZ Wałbych oraz gościnie grających drużyn chłopięcych Cukrownika Pszenno. W dwóch najmłodszych kategoriach nie było klasyfikacji punktowej, a mecze odbywały się w systemie 3v3. Byliśmy świadkami wielkich emocji sportowych, wspaniałych bramek i świetnych akcji. Młode adeptki futbolu miały kolejną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności jak i do zdobycia kolejnych cennych doświadczeń.

Każda zawodniczka otrzymała pamiątkowy medal a nasza zawodniczka Emilia Jakacka otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju.

Nie mniejsze emocje były w najstarszej kategorii wiekowej . Dwie nasze drużyny znalazły się na drugim i trzecim miejscu podium, ustępując tylko AZS PWSZ Wałbryzch.

Wyróżniona została również Paulina Żygadło, która zdobył największą liczbę bramek i została uznana najlepszą zawodniczką turnieju. Wielkie brawa dla wszystkich naszych dziewcząt oraz ogromne podziękowania dla wszystkich zawodniczek, zawodnkiów oraz trenerów, którzy wzięli udział w naszym festiwalu.

Skład U-8: Marysia Jakacka, Alicja Suliga, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Kaja Kiliszewska, Hania Safian.

Skład U-10: Julia Biliniewicz, Alicja Legan, Emilia Jakacka, Julia Głogowska, Aniela Łuczak, Alicja Szczepara

Skład U-14:

MKS POLONIA I ŚWIDNICA: Wiktoria Gazda, Wiktoria Pogoda, Wiktoria Podleśna, Paulina Żygadło, Amelia Patyk, Natalia Firlej, Maja Sakowska,

MKS POLONIA II ŚWIDNICA: Patrycja Osiecka, Karolina Walasiak, Karolina Pfister, Ewa Stec, Anna Adamowicz, Anna Skowrońska

MKS POLONIA III ŚWIDNICA: Laura Panas, Maja Bereś, Daryna Datsenko, Dominika Gołębiewska, Aleksandra Balon, Natalia Szczepaniuk