Dobry turniej w wykonaniu naszych orliczek.

W sobotę nasze zawodniczki wzięły udział w turnieju w Wirkach. Rywalizacja rozpoczęła się w dwóch grupach, gdzie każda z drużyn miała do rozegrania trzy spotkania.

Pierwszy mecz z chłopcami Gryfa Świdnica nasze zawodniczki przegrały 2:0, choć woli walki nie można im było odmówić. Dużo lepiej zaprezentowały się z drużyną Polonii-Stal Świdnica, gdzie po dwóch trafieniach Emilii Włodkowskiej i Nadii Hładko zwyciążyły 3:1 oraz w rywalizacji z Duo Soccer Świebodzice (2:0) po bramkach Nadii Hładko i Anny Skowrońskiej. Dwa grupowe zwycięstwa pozwoliły nam na awans do grupy mistrzowskiej i walkę o miejsca 1-4.

Niestety w drugim etapie turnieju nasze młode zawodniczki nie były w stanie wygrać ani jednego meczu, mimo dużego zaangażowania i walki o każdy metr boiska. Porażki z Granitem Roztoka 1:0, Pogonią Pieszyce 1:0 oraz z Gryfem Świdnica 3:0 spowodowały, że turniej skończyliśmy na czwartym miejscu.

Skład: Julia Miechurska, Izabela Skowrońska, Urszula Miechurska, Anna Skowrońska, Alicja Legan, Julia Głogowska, Emilia Jakacka, Nadia Hładko, Emilia Włodkowska oraz Julia Biliniewicz.