Dobre zakończenie rozgrywek Ligi Młodzika.

W sobotę drużyna juniorek rozegrała ostatnie spotkanie w ramach Ligi Młodzika. Rywalem dziewcząt był zespół chłopców UKS Bielawianka Bielawa.

Dominika Sorota (trener): „Mecz pomimo porażki można zaliczyć do jednego z lepszych w wykonaniu naszych wychowanek. Dziewczęta od pierwszej minuty dominowały na boisku co w szybkim tempie zaowocowało bramką Amelii Patyk. Zdobyty gol dodał nam skrzydeł i znacznie śmielej atakowałyśmy bramkę rywala. Niestety przed zejściem do szatni Bielawianka doprowadziła do wyrównania. W drugiej połowie było nieco gorzej, na skutek naszych błędów drużyna z Bielawy dołożyła następne trzy trafienia. Pomimo naszych starań i wielu sytuacji bramkowych do końca meczu nie udało nam się już zmienić rezultatu”.

Skład: Wiktoria Gazda, Wiktoria Pogoda, Maja Sakowska, Dominika Gołębiewska, Agata Burdak, Anna Skowrońska, Wiktoria Podleśna, Natalia Firlej, Agata Karp, Paulina Żygadło oraz Amelia Patyk

SONY DSC