Aktywny weekend naszych młodszych zawodniczek.

W sobotę drużyna Orliczek udała się na gry sparingowe do Dzierżoniowa, gdzie rywalizowała z chłopcami tamtejszej Akademii Piłkarskiej oraz Gryfa Świdnica. Pierwszych pojedynków z obydwoma drużynami nie mogliśmy zaliczyć do udanych, ale rewanże były zdecydowanie lepsze dla naszych zawodniczek. Dwa zwycięstwa i dwie porażki to bilans spotkań naszych piłkarek.
Dziękujemy za zaproszenie AP Dzierżoniów i świetną organizację. Mimo, że były to tylko gry sparingowe nasze dziewczęta otrzymały pamiątkowe medale oraz Laura Pawelec i Maja Błaszczyk otrzymały od organizatorów statuetki dla wyróżniających się tego dnia zawodniczek.
Skład: Zosia Malczyk, Julia Biliniewicz, Laura Pawelec, Kaja Kiliszewska, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Daria Rurańska, Julia Rychel oraz Amelia Talarczyk.
W niedzielę natomiast nasze zespoły rywalizowały w grach sparingowych na obiekcie Ślęzy Wrocław. Gry kontrolne odbyły się w formie turniejowej, na 6 boiskach, w 3 kategoriach wiekowych: 2010/11, 2012/13 oraz 2014/15.
Oprócz gospodyń turnieju wzięły w nich udział zespoły FemGolu Lubin, Zagłębia Lubin oraz UKS Bierutów.
Składy:
ORLICZKI: Zosia Malczyk, Matylda Hyjek, Laura Pawelec, Daria Rurańska, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Jagoda Komisarczyk, Kaja Kiliszewska, Amelia Talarczyk oraz Julia Rychel
ŻAKI: Żek Matylda, Żek Aniela, Komorowska Zuzia, Wywrot Gosia, Grajoszek Sonia, Świątko Zuzia, Marszałek Zuzia, Tomasik Julia, Łuczak Aniela, Jakacka Marysia.
SKRZATY: Łukasik Emilia, Cieśla Emilia, Jakacka Zosia, Król Nina, Pawlik Antosia, Kotańska Julia, Logvyn Nonna
Dziękujemy za zaproszenie Ślęzie Wrocław i super rywalizację.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony