Mecze kontrolne w kategoriach U-15 i U-13 z FK Pardubice

Dzisiaj na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy doszło do ciekawych pojedynków pomiędzy naszymi drużynami a FK Pardubic w kategoriach U-15 i U-13.

W starszej kategorii mimo bardzo wyrównanego przebiegu nasze trampkarki prowadziły do 70 minuty 3:0 po  dwóch trafieniach Darii Matuszewskiej oraz Julii Amarawicz. Świdniczanki jednak nie potrafiły utrzymać koncentracji do końca spotkania i w zaledwie 4 minuty roztrwoniły całą przewagę. Bardzo szkoda, że nie udało się utrzymać korzystnego wyniku, ale mimo wszystko można uznać dzisiejsze spotkanie z czeskim zespołem za bardzo wartościowe.

Skład: Roksana Matuszewska, Liwia Serafin, Nadia Sobel, Karolina Kusiak, Anna Pawlik, Wiktoria Podleśna, Amelia Kozina, Kinga Łukaszczuk, Julia Amarowicz, Daria Matuszewska, Maja Sakowska, Kinga Żołądkiewicz oraz Aleksandra Śliwińska.

Bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji trampkarek, na boisko wybiegły młodziczki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej oraz FK Pardubice. Nasze zawodnczki uległy czeskiej drużynie 5:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobyła Oliwia Bębeniec.
Na pewno szkoda wielu niewykorzystanych sytuacji, ale świetnie dysponowana tego dnia bramkarka z Pardubic kilkukrotnie ratowała swój zespół świetnymi interwencjami.

Skład: Izabela Skowrońska, Anna Skowrońska, Urszula Miechurska, Justyna Szwarcbach, Nadia Hładko, Julia Kołodziej, Wiktoria Chraścina, Oliwia Bębeniec oraz Julia Miechurska, Wiktoria Zajączkowska, Oliwia Kędzior, Laura Pawelec i Amelia Legut.