Zwycięstwo w Turnieju DELTA TECH CUP

Ze świetnej strony zaprezentowały się nasze seniorki zwyciężając przed własną publicznością w turnieju DELTA TECH CUP.

Do rywalizacji stanęło 7 drużyn z Dolnego Śląska. Oprócz naszych seniorek gościły u nas AZS Wrocław, Bielawianka Bielawa, Piast Nowa Ruda, Kolektyw Radwanice, Polonia Środa Śląska oraz Chrobry Głogów.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i przyniósł wiele emocji. Po 4 zwycięstwach i dwóch remisach nasz zespół zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając Bielawiankę Bielawa i AZS Wrocław.\

Na uwagę zasługuje również fakt, że jedna z naszych bramkarek Natalia Samborska gościnnie wystąpiła w drużynie z Bielawy.

Skład: Lidia Maciejewska, Dominika Sorota, Paulina Leśniak, Ewa Klasa, Dominika Sochacka, Dorota Wełyczko, Julia Furmankiewicz, Gabriela Kassan, Julia Morąg oraz Kamila Kosior