Zwycięstwo na inaugurację!!!

Zawodniczki MKS Polonia Świdnica zainaugurowały rundę wiosenną III Ligii Dolnośląskiej. W pierwszym wiosennym meczu nasze seniorki gościły na boisku MGKS Moto-Jelcz Oława. Polonistki odniosły w tym meczu zwycięstwo stosunkiem bramek 2-1, utrzymując tym samym pozycję lidera.

Trener Bartosz Kulig: „Mecz miał dość wyrównany przebieg i zarówno jedna jak i druga drużyna stworzyła sobie okazje do zdobycia większej ilości bramek. Na szczęście dla nas w znakomitej dyspozycji była dziś nasza bramkarka Lidia Maciejewska, która kilkoma fantastycznymi interwencjami ustrzegła nas przed stratą bramki. Niestety przez pewną część meczu daliśmy sobie narzucić styl gry rywalek, ale ostatecznie mecz skończył się dla nas korzystnym wynikiem i jedyny niesmak pozostawia strata kolejnych zawodniczek w przyszłych meczach z powodu kontuzji i czerwonej kartki”

Skład:
Lidia Maciejewska, Gabriela Sowa, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Julia Grabowska, Paulina Miśkiewicz, Julia Furmankiewicz, Joanna Furmaniuk, Kamila Szarko, Dorota Wełyczko, Kamila Kosior.
rez: Natalia Nalewajko, Sandra Kozak, Aleksandra Hajduk, Dominika Sorota, Natalia Samborska

Bramki: Kamila Kosior, Julia Furmankiewicz

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony