Zapraszamy na turniej juniorek młodszych JAKO CUP

Już w najbliższą niedzielę nasza Akademia organizuje turniej juniorek młodszych. Do rywalizacji stanie 6 drużyn z Dolnego Śląska: MKS Polonia Świdnica, AZS Wrocław, Ślęza Wrocław, Piast Żmigród, Lechia Dzierżoniów oraz Gwarek Wałbrzych. Niestety w ostatniej chwili swój przyjazd odwołały drużyny z opolszczyzny: Unia Opole oraz Piast Strzelce Opolskie.
Podczas turnieju odbędzie się licytacja koszulki meczowej z autografem Eweliny Kamczyk. Jedna z najlepszych polskich piłkarek jest obecnie zawodniczką GKS Górnika Łęczna i reprezentacji Polski.
Turniej rozpoczynamy o godzinie 15:00 w niedzielę (28.01.2018r.) na hali przy ul. Galla Anonima (Zawiszów)
ZAPRASZAMY!!!