Wygrany sparing juniorów młodszych

Dzisiaj na świdnickim boisku ze sztuczną nawierzchnią kolejny sparing rozegrali nasi juniorzy młodsi. W drugim sparingu w okresie przygotowawczym gościliśmy drużynę KS Jaworzanka 1946 Jawor. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony pokonując  rywali 3:0 (1:0) po bramkach Jacka Jeżewskiego, Jakuba Odwagi i Bartosza Toronia.

Skład: Kacper Grajny, Jan Wieczorek,  Kacper Sochacki,  Błażej Czuchra, Antek Jarosz, Jacek Jeżewski, Kacper Kłos, Jan Wicher, Jędrzej Agaciak, Kacper Kościewicz, Bartosz Toroń, Bartosz Smok, Piotr Stupecki, Filip Janus, Tymoteusz Wiącek, Adrian Kamiński, Michał Wróbel, Kuba Satała, Aleks Karnas, Kuba Odwaga, Rafał Wiecheć

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony