Udany wyjazd do czeskiego Trutnova!

Dzisiaj zawodniczki z drużyny Młodziczek rozegrały mecz sparingowy z rówieśniczkami czeskiego MFK Trutnov.  Mecz został rozegrany gościnnie na boisku rywalek i podzielony został na trzy tercje po 25 min.
Po blisko półtoragodzinnej rywalizacji nasze zawodniczki zdobyły aż 12 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej.
Bramki w tym meczu strzelały: Maja Geisler x5, Daria Rurańska x3 , Maja Błaszczyk x2, Maja Wnęk  oraz Kaja Kiliszewska .
Dziękujemy naszym rywalkom za zaproszenie i sportową postawę, natomiast naszej drużynie gratulujemy świetnej i co ważne, skutecznej gry.
Skład: Laura Pawelec, Julia Błaszczyk, Kaja Kiliszewska, Anna Jesionka, Maja Wnęk, Daria Rurańska, Maja Błaszczyk oraz Maja Geisler