Udany sparing orlików z Football Academy Wałbrzych

W sobotni poranek drużyna trenerów Macieja Masnego i Marka Orzechowskiego rozegrała wyjazdowy sparing z rówieśnikami z Football Academy Wałbrzych.
„Za nami 2- godzinna rywalizacja, w której sprawdzaliśmy różne ustawienia, rozwiązania boiskowe oraz nabieraliśmy praktyki meczowej. Wynik to sprawa drugorzędna, do zalet spotkania zaliczamy zaangażowanie chłopców, szukanie możliwości pojedynków 1×1 oraz dużą ilość strzałów na bramkę” – powiedział trener Maciej Masny.
Skład: Fabian Parużyński, Michał Mnich, Michał Dychus, Krzysiek Rubis, Piotrek Jeżyk, Olek Łukasiewicz, Krystian Bogacz, Dawid Kulik, Michał Kluj, Oliwier Siergiej, Natan Goździejewski, Janek Studnicki.