Udany debiut młodych zawodniczek naszej Akademii w Lidze Orlika.

Pierwszy raz nasze dziewczęta miały okazję uczestniczyć w rozgrywkach z drużynami chłopięcymi i to od razu w ligowych zmaganiach.
Nasz zawodniczki znalazły się w grupie z AP Świdnica, Polonia-Stal I Świdnica, Polonia-Stal II Świdnica oraz Błękitnymi Słotwina.

Turniej rozpoczął się bardzo dobrze, gdyż w pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta wyszły zwycięsko z konfrontacji z Błękitnymi Słotwina, a jedyną bramkę w tym meczu zdobyła Agata Karp. Identycznym rezultatem zakończył się drugi mecz, gdzie przyszło nam się zmierzyć z Polonią-Stalą II Świdnica, a gola na wagę trzech punktów zdobyła Wiktoria Podleśna.
W kolejnych dwóch spotkaniach nasze zawodniczki poczuły gorycz porażki. Najpierw uległy w stosunku 4:2 AP Świdnica (bramka Agaty Karp oraz gol samobójczy) a w ostatnim pojedynku 1:0 Polonii-Stali I Świdnica.

Nasze zawodniczki zasługują na duże słowa uznania. Dziewczyny pokazały wolę walki od pierwszej do ostatniej minuty turnieju, a pewność siebie i wiara w piłkarskie umiejętności rosła z meczu na mecz, co widać było na boisku.

Skład:
Wiktoria Gazda, Laura Panas, Wiktoria Pogoda, Wiktoria Podleśna, Agata Karp, Anna Skowrońska, Amelia, Patyk, Nadia Hładko, Wiktoria Olejnik, Urszula Miechurska oraz Ewa Stec