Turniej żaków w Wałbrzychu

W ubiegłą sobotę drużyna żaków naszej Akademii Piłkarskiej rozegrała turniej w Wałbrzychu.
Radosław Szalecki (trener): „Zagraliśmy 6 meczów z zespołami: Karolina Jaworzyna Śl., Victoria Wałbrzych , Górnik Wałbrzych , Baszta Wałbrzych, Football Academy Wałbrzych, Diament Wałbrzych. Choć nie walczymy jeszcze o najwyższe miejsca, to ambicji, walki i chęci do gry nam nie zabrakło . Satuetkę dla najlepszego gracza drużyny zgarnął Tymek Brygier”.
Gratulacje!
Nasza drużyna grała w składzie:
Krzysztof Rubis, Franek Dzianachowski, Tymek Brygier, Robert Głębocki, Michał Kluj, Wojtek Ciszewski, Wojtek Balazy, Piotr Jeżyk, Michał Chłąd

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony