Turniej skrzatów Akademii Piłkarskiej

W sobotę drużyna skrzatów naszej Akademii Piłkarskiej rozegrała kolejny turniej, tym razem w Dzierżoniowie. Podopieczni Radosława Szaleckiego rywalizowali z drużynami: AP Dzierżoniów, Gryf Świdnica i Pogoń Pieszyce.
Trener Szalecki„Każdy klub wystawił 2 drużyny i graliśmy na trzech boiskach. Dużo grania , mało czekania – to jest to co lubią trenerzy. Moi młodzi piłkarze zaprezentowali się kapitalnie. Bardzo dobrze znieśli trudy tego wyczerpującego turnieju , a przy tym świetnie się bawili”.
Naszą drużynę reprezentowali: Olek Lipski, Szymon Truty, Rafał Jasionowicz , Antek Kaczorowski , Jagoda Banasik, Kostek Rychel, Leon Bator, Borys Żyła, Oleh Bezhenar , Svetohor Sydorets .
Wielkie brawa dla całej naszej drużyny

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony