Turniej orliczek we Wrocławiu

Dzisiaj następną świetną okazję do sprawdzenia swoich możliwości i zbierania kolejnych doświadczeń miały nasze orliczki (rocz. 2010/11), które rozegrały mecze sparingowe z drużynami Ślęzy Wrocław oraz Lechią Dzierżoniów.
Cały zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Widać, że zawodniczki czynią stały progres. Na uwagę zasługuje jednak dzisiejszy popis strzelecki jednej z młodszych zawodniczek, zaledwie 9 – letniej Mai Błaszczyk, która w każdym meczu zainkasowała hattrick.
Niestety zabrakło dzisiaj w naszych szeregach kilku wartościowych zawodniczek, a co najgorsze na powrót jednej musimy trochę poczekać.😔 Maja Geisler, filar naszej drużyny na zeszło tygodniowym sparingu doznała kontuzji. Z pozoru niegroźnie wyglądający uraz okazał się dużo poważniejszy i Maję czeka kilka tygodni przerwy. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. MAJA! CZEKAMY NA CIEBIE!
„Bardzo wartościowe mecze dla naszych zawodniczek. Było sporo bramek, wiele składnych akcji i wygranych pojedynków 1 na 1. Jak zwykle bardzo emocjonujący mecz ze Ślęzą z 0:3 na 3:3, gdzie nasze dziewczęta pokazały jak gra się do końca. Bardzo dobrym doświadczeniem była również rywalizacja z przeciwnikiem posiadającym znaczną przewagę fizyczną. Mimo porażki z nieco starszymi przeciwniczkami pokazaliśmy charakter. Bardzo dziękujemy za zaproszenie drużynie Ślęzy, a wszystkim zawodniczkom za sportowa rywalizację” – powiedział trener naszych zawodniczek.
Wyniki:
Ślęza I Wrocław – MKS Polonia Świdnica 3:3 (bramki: Maja Błaszczyk x3)
Ślęza II Wrocław – MKS Polonia Świdnica 0:8 (bramki: Maja Błaszczyk x3 , Julia Błaszczyk x2 , Ania Jesionka x1, Dominika Bech x1, Laura Pawelec x1 )
MKS Polonia Świdnica – Lechia Dzierżoniów 3:5 (bramki: Maja Błaszczyk x3 )
Skład: Zosia Malczyk, Ania Jesionka, Laura Pawelec, Julia Rychel, Daria Rurańska, Dominika Bech, Maja Błaszczyk oraz Julia Błaszczyk.