III miejsce młodziczek w POLONIA CUP

W sobotę na hali, na Osiedlu Zawiszów odbył się turniej młodziczek (2005 i młodsze). W rozgrywkach oprócz naszej ekipy wzięły udział AZS PWSZ Wałbrzych, AZS Wrocław i FemGol Lubin. Po bardzo zaciętych meczach minimalnie lepsza okazała się drużyna ze stolicy Dolnego Śląska wyprzedzając minimalnie AZS PWSZ Wałbrzych. Podopieczne Bartosza Kuliga zajęły ostatecznie trzecią lokatę. Dziękujemy wszystkim drużyną za przybycie, rodzicom za wspaniały doping a zawodniczkom za świetną, sportową rywalizację.

Skład: Wiktoria Gazda, Laura Panas, Wiktoria Pogoda, Karolina Pfister, Wiktoria Olejnik, Wiktoria Podleśna, Urszula Miechurska, Anna Skowrońska oraz Ewa Stec.

GALERIA:

Turniej młodziczek POLONIA CUP (06.01.2018r.)