Turniej młodziczek w Czarnym Borze

W niedzielę 18.03 drużyna młodziczek rozegrała kolejny mocno obsadzony turniej w Czarnym Borze. Tym razem organizatorami była akademia piłkarska Futgol Czarny Bór. Nasze dziewczęta stanęły w szranki z takimi drużynami jak: AZS PWSZ Wałbrzych, Trojan Lądek Zdrój, FemGol Lubin, Szczyt Boguszów Gorce, AZS Wrocław, AP Futgol Czerny Bór oraz Dragon Miszkowice. Turniej miał bardzo ciekawą formułę, która do końca gwarantowała emocje, gdyż każdy mecz miał znaczenie w ostatecznej klasyfikacji. Turniej ostatecznie zakończyliśmy na 6 miejscu.

Jedyne z czego możemy być zadowoleni to bardzo dobra gra w obronie, co zaowocowało minimalnymi stratami bramkowymi naszego zespołu, niestety w ataku nie prezentowaliśmy się już tak dobrze i w drugiej fazie rozgrywek zabrakło nam jednej bramki, aby grać o miejsca 1-3 w turnieju.” – powiedział trener naszych młodziczek Bartosz Kulig