Turniej dziewczynek 2009 i 2011

Wczoraj na hali na Zawiszowie odbył się turniej dziewczynek urodzonych w 2009 i 2011 roku. Nasze najmłodsze zawodniczki miały okazję zmierzyć się z rówieśniczkami z FemGol Lubin, Lechii Dzierżoniów oraz z jedyną, obecną na turnieju chłopięcą drużyną z Akademii 13.

Zawodniczki i zawodnicy mięli do rozegrania mnóstwo meczów, a więc nie zabrakło emocji, wielu pięknych akcji i bramek a co najważniejsze dużo zabawy.

Dziękujemy trenerom i zawodniczkom za wspólną zabawę i możliwość zdobywania kolejnych doświadczeń dla naszych najmłodszych adeptek futbolu.

Nasze zawodniczki podzielone na 4 osobwe drużyny wystąpiły w składzie: Ala Suliga, Ewa Trościanko, Michalinka Kostrzewska, Nadia Bartecka, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Ania Hołyńska, Marysia Jakacka, Emilka Jakacka, Julia Głogowska, Julia Hołyńska oraz Ala Szczepara