Świetny start naszych drużyn w Lidze Żaka

Dzisiaj odbyły się kolejne rozgrywki Ligii Żaka, w której uczestniczą zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy. Odnotowaliśmy kolejne wygrane, przegrane i remisy, ale także zapas kolejnych doświadczeń, które nie ukrywajmy są tutaj najważniejsze. Dziękujemy wszystkim zespołom ( Gryf Świdnica i Nysa Kłaczyna ) za wspólną grę w duchu fair play.
Do zobaczenia wkrótce.
Składy:
Dziewczęta: Błaszczyk Maja, Błaszczyk Julia, Malczyk Zosia, Jakacka Marysia, Rychel Julia.
Chłopcy: Jeżyk Piotr, Studnicki Jan, Walczak Miłosz, Bałazy Wojciech, Ciszewski Wojciech, Chłąd Michał, Goździejewski Nataniel, Jasionowicz Rafał, Szeliga Filip.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony