Świetny start naszych chłopców

W sobotę chłopcy naszej Akademii wzięli udział w turnieju halowym dla rocznika 2014 organizowanym przez Polonię Stal Świdnica. W turnieju wzięło udział aż 18 zespołów. Mimo, że był to pierwszy taki turniej naszych młodych zawodników spisali się rewelacyjnie. Podopieczni trenera Radosława Szaleckiego rozegrali 10 meczów: AKS Strzegom, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Diament Wałbrzych, Pogoń Pieszyce, Siódemka Bielawa.
Nasi zawodnicy we wszystkich meczach zaprezentowali się bardzo dobrze, strzelając całkiem sporo bramek.
GRATULUJEMY!
Skład:
Aleksander Lipski, Szymon Truty, Dorian Jaśkowiak , Antoni Kaczorowski oraz Jagoda Banasik

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony