Świetny start na turnieju „zGRAny Jawor”!

Dzisiaj nasze drużyny chłopców (2013) oraz dziewcząt (2011) wzięły udział w turnieju „zGRAny JAWOR”. Był to znakomity występ naszych drużyn, gdyż obie znalazły się na podium!
Drużyna naszych dziewcząt trafiła do grupy z JTS Piast Jawor, Chojnik Jelenia Góra oraz ZKS Górnik Złotoryja natomiast chłopcy w fazie grupowej rywalizowali z Jaworzanką 1946 Jawor, Łużycami Lubań oraz AP GOOL Wołów. Obie nasze drużyny zanotowały po dwa zwycięstwa w pierwszej fazie turnieju i awansowały do półfinałów. W walce o finał lepiej poradziły sobie nasze zawodniczki, które w pięknym stylu pokonały Łużyce Lubań. Chłopcy musieli niestety uznać wyższość JTS Piasta Jawor. W meczu o 3 miejsce nasz zespół skutecznie zrewanżował się Łużycom Lubań za grupową porażkę i dzięki temu stanął na najniższym stopniu podium. W meczu finałowym nasze zawodniczki niestety ponownie uległy JTS Piast Jawor 2:1, tak samo jak w fazie grupowej.
Wielkie słowa uznania dla obu naszych zespołów, które znakomicie się zaprezentowały. Oprócz pięknych medali, pucharów i nagród rzeczowych „zgarnęliśmy” jeszcze jedną nagrodę. Maja Błaszczyk z 10 trafieniami wywalczyła tytuł KRÓLA STRZELCÓW.
BRAWO
Wyniki dziewcząt:
MKS Polonia Świdnica – JTS Piast Jawor 1:2 (Maja Błaszczyk)
MKS Polonia Świdnica – Górnik Złotoryja 4:1 (Maja Błaszczyk x2, Julia Błaszczyk, Kaja Kiliszewska)
MKS Polonia Świdnica – Chojnik Jelenia Góra 5:0 (Maja Błaszczyk x5)
MKS Polonia Świdnica – Łużyce Lubań 2:0 (Maja Błaszczykx2 )
MKS Polonia Świdnica – JTS Piast Jawor 1:2 (Marysia Jakacka)
Wyniki chłopców:
MKS Polonia II Świdnica – Jaworzanka 1946 Jawor 2:1 (Adrian Matyjak, Jan Studnicki)
MKS Polonia II Świdnica – Łużyce Lubań 1:2 (Adrian Matyjak)
MKS Polonia II Świdnica – AP GOOL Wołów 1:0 (Adrian Matyjak)
MKS Polonia II Świdnica – JTS Piast Jawor 0:4
MKS Polonia II Świdnica – Łużyce Lubań 2:0 (Adrian Matyjak, Jan Studnicki)
Składy:
MKS Polonia Świdnica – Julia Rychel, Kaja Kiliszewska, Maja Paździorko, Zuzia Świątko, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Marysia Jakacka
MKS Polonia II Świdnica – Miłosz Śmiłek, Alan Bąk, Adrian Matyjak, Jan Studnicki, Piotr Jeżyk, Nataniel Goździejewski, Kamil Woliński, Szymon Kasztelan, Igor Kowalczyk, Michał Mnich

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony