Sparingowe granie naszych najmłodszych zawodniczek z Bielawianką Bielawa

W czwartek rywalizowała również najmłodsza drużyna naszej Akademii. Do Świdnicy przyjachały rówieśniczki Bielawianki Bielawa. Mecze rozgrywane były jednocześnie na dwóch boiskach co spowodowało, że dziewczynki miały wiele okazji do pokazania swoich umiejętności na boisku. Nasze zawodniczki pokazały się za świetnej strony, stworzyły mnóstwo akcji, strzeliły dużo wspaniałych goli a przede wszystkim świetnie się przy tym bawiły.

Dziękujemy drużynie z Bielawy za przyjazd i możliwość rywalizacji na boisku. Z pewnością niedługo rewanż, tym razem na boisku przeciwniczek

Skład: Sonia Grajoszek, Emilia Jakacka, Maria Jakacka, Kaja Kiliszewska, Aniela Łuczak, Julia Biliniewicz, Julia Błaszczyk, Maja Błaszczyk, Dominika Bech, Lena Graca, Alicja Legan.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony