Sparing orlików.

W niedzielne popołudnie grupa orlików rozegrała sparing z rówieśnikami z Polonii-Stal.
„Drużyny stworzyły ciekawe widowisko, z wieloma sytuacjami podbramkowymi z obu stron. Nasz zespół jest w dalszym ciągu w trakcie nauki gry w systemie 6+1. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, chłopcy nabierają powoli odpowiednich nawyków boiskowych. W następnych grach, które już wkrótce- będziemy szlifować to ustawienie.” – skomentował trener zespołu Maciej Masny.
W dzisiejszym meczu zagraliśmy w następującym składzie:
Krystian Kafel, Michał Kluj, Dawid Kulik, Piotr Jeżyk, Michał Dychus, Michał Mnich, Oliwier Siergiej, Natan Goździejewski, Adrian Matyjak, Krzysztof Rubis, Krystian Bogacz, Jakub Dydycz, Antoni Grabowski.