Sparing młodziczek z Cukrownikiem Pszenno

Wczoraj drużyna naszych młodziczek rozegrała emocjonujące spotkanie z rówieśnikami Cukrownika Pszenno. Było to wyjątkowa konfrontacja dla naszych zawodniczek, ponieważ pierwszy raz miały okazję spróbować swoich sił na pełnowymiarowym boisku. Nasze dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze i mimo porażki 3:2 schodziły z murawy z podniesionymi głowami. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Wiktoria Pogoda oraz Amelia Patyk.

Bartosz Kulig (trener): „Dziewczęta po raz pierwszy grały na pełnowymiarowym boisku i chwilami było widać pewne zagubienie, zwłaszcza w wykorzystaniu wolnych stref boiska. Jednak w przekroju całego meczu trzeba powiedzieć że sparring wypadł pozytywnie. Dostaliśmy duży materiał do pracy przed czekającym nas turniejem, który w lipcu będziemy grać na dużych boiskach. Było to bardzo cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować już w niedalekiej przyszłości.”

Skład: Laura Panas, Wiktoria Pogoda, Ewa Stec, Dominika Gołębiewska, Daria Miechurska, Paulina Żygadło, Agata Burdak, Wiktoria Olejnik, Agata Karp, Amelia Patyk, Weronika Olejnik, Nadia Hładko, Wiktoria Podleśna, Urszula Miechurska, Karolina Walasiak oraz Patrycja Osiecka.