Sparing juniorek z Lechią Dzierżoniów

Wyjątkowo ciekawy weekend dla naszych juniorek. Za nami rozegrany dzisiaj w Dzierżóniowie sparing z drużyną tamtejszej Lechii, a jutro turniej LZS w Witoszowie, gdzie będziemy reprezentować gminę Świdnica.

Dzisiejszy mecz kontrolny z zawodniczkami Lechii Dzierżóniów zakończył się naszą porażką, choć nie wynik, a kolejne doświadczenia były dla nas najistotniejsze. Nasz zespół jest bardzo młody, mało doświadczony i jest to widoczne w większości meczów sparingowych. Trenerka Dominika Sorota zabrała na ten mecz aż trzy młodziczki (Wiktoria Gazda, Wiktoria Pogoda, Agata Karp), aby mogły skonfrontować swoje umiejętności ze starszymi rywalkami. Tego dnia udało nam się zdobyć dwie bramki, obie były autorstwa Weroniki Olejnik. Na zwycięstwa musimy jeszcze poczekać ale dziewczynom należą się wielkie brawa za walkę. Już jutro zespół juniorek weźmie udział w turnieju w Witoszowie i mimo gry ze starszymi rywalkami na pewno zrobi wszystko, by odnieść jak najlepszy wynik.

Dominika Sorota (trener): „Nie podłamujemy się niepowodzeniami i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Zarówno ja, jak i moje zawodniczki zdajemy sobie sprawę, że dużo ciężkiej pracy przed nami, dlatego każdy mecz traktujemy jak kolejną lekcję, która wpływa na podniesienie naszych umiejętności.”.

Skład: Natalia Samborska, Wiktoria Gazda, Martyna Pożoga, Aleksandra Balon, Wiktoria Pogoda, Agata Karp, Weronika Olejnik, Roksana Kuś, Natalia Szczepaniuk, Dominika Gołębiewska oraz Daria Miechurska