Rewelacyjny start naszych zawodniczek w Tychach!

Rewelacyjny start naszych zawodniczek w turnieju SZPILKI Cup w Tychach!
Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i uplasowała się na najniższym stopniu podium. Przypomnijmy, że turniej odbywał się w kategorii 2009/2010, a w naszym zespole grały zawodniczki urodzone w 2010/2011, a nawet 2012 roku. Mimo skromniejszych warunków fizycznych, aż pięciokrotnie nasze dziewczyny zwyciężały w swoich pojedynkach. Na finiszu turnieju wyprzedziły nas tylko takie „marki” jak:
GKS Katowice oraz KKS Czarni Sosnowiec.
Wielkie brawa dla całego zespołu.
WYNIKI:
MKS Polonia Świdnica – LKS Tempo Paniówki 4:2 (Maja Geisler x2, Maja Błaszczyk, Daria Rurańska)
MKS Polonia Świdnica – KKS Czarni Sosnowiec 0 :12
MKS Polonia Świdnica – GFC Topolcany 2:0 (Daria Rurańska, Maja Geisler)
MKS Polonia Świdnica – UKS Pogorzanka Pogorzyce 4:2 (Maja Błaszczyk x2, Maja Geisler x2)
MKS Polonia Świdnica – ULKS Gród Bodzentyn 1:0 (Maja Błaszczyk)
MKS Polonia Świdnica – Pogoń Pieszyce 1:2 (Maja Geisler)
MKS Polonia Świdnica – GKS Katowice 1:5 (Maja Geisler)
MKS Polonia Świdnica – MLKS Woźniki 5:2 (Maja Geisler x4, Julia Błaszczyk)
Skład: Julia Biliniewicz, Laura Pawelec, Kaja Kiliszewska, Daria Rurańska, Julia Rychel, Julia Błaszczyk, Maja Wnęk, Maja Błaszczyk, Maja Geisler