Remis młodzików na inaugurację.

Kolejka Ligii Młodzika za nami.
W sobotnie przedpołudnie nasi młodzicy rozegrali swój pierwszy mecz ligowy z IgnerHome Polonią-Stal Świdnica.  Poziom rozgrywek był wyrównany, o czym świadczy wynik końcowy 3:3. Bramki w spotkaniu zdobyli: Maciej Broczek , Olaf Danilewicz  oraz Kuba Mucha .
„Nasza drużyna momentami przejmowała inicjatywę, ale niewiele z tego wynikało. Momenty chaotyczne skutkowały pogonią za wynikiem, który dwukrotnie odrabialiśmy. Szkoda braku konsekwencji, bo szanse na wygraną były. Sporo niedokładności, proste straty nie ułatwiały nam zadania. Środek boiska i skrzydła nie funkcjonowały na miarę swoich możliwości. Musimy nad tym pracować bo nasz zespół stać na dużo więcej.” ~ trener Bartosz Prętki
Skład:
Norbert Charuży, Jan Czuchra, Maks Łopata, Maciek Broczek, Aleks Hołub, Kuba Kłos, Kuba Mucha, Mateusz Staroń, Filip Kotów, Kirił Zhoholko, Maks Wawrzyniak, Jacek Sobczyński, Adam Andrzejewski, Olaf Danilewicz.