Przegrana seniorek z Chrobrym Głogów.

Niestety wyprawa naszych seniorek do Głogowa na drugi mecz rundy wiosennej zakończyła się bez zdobyczy punktowej.
Zawodniczki PATDESIGN Polonii Świdnica przegrały wyjazdowe spotkanie z Chrobrym Głogów 3:0.
Pomimo wysokiego zwycięstwa gospodyń, mecz miał dość wyrównany przebieg, a Polonistki nie mogły narzekać na brak sytuacji bramkowych. Niestety naszym dziewczętom brakowało dzisiaj skuteczności.
Skład:
Alicja Antoszczak, Karolina Kusiak, Ewa Klasa, Aleksandra Śliwińska, Wiktoria Szymańska, Julita Firuta, Paulina Miśkiewicz, Joanna Grzegorczyn, Julia Roman, Amelia Patyk, Liwia Serafin
Rez.
Julia Migacz, Maja Sakowska, Natalia Marszałek