Przegrana juniorów.

W niedzielę nasi juniorzy młodsi udali się do Krosnowic na wyjazdowy mecz w ramach rozgrywek ligi okręgowej.
Niestety pomimo dobrego poziomu gry nasz zespół wrócił bez punktów.
Poloniści stracili dwie bramki po rzutach wolnych przeciwnika, w dodatku przez ponad 20 minut skazani zostali na grę w osłabieniu na skutek kontrowersyjnej czerwonej kartki, którą otrzymał Michał Wróbel.
Świdniczanie odpowiedzieli rywalowi tylko jednym trafieniem autorstwa Filipa Janusa ostatecznie przegrywając 2:1.
Po meczu trener naszej drużyny Bartosz Kulig skomentował mecz w następujących słowach:
„Niestety, ale niewykorzystane sytuacje bardzo mocno się na nas zemściły. Mieliśmy świetne okazje w szesnastce przeciwnika, ale nie trafialiśmy na bramkę z kilku metrów. Zabrakło nam trochę spokoju w rozegraniu piłki po stracie bramki i opanowania pod bramką przeciwnika, aby skutecznie wykorzystać nadarzające się okazje.”
Skład:
Kacper Grajny, Tymoteusz Wiącek, Adrian Kamiński, Michał Wróbel, Kacper Sochacki, Błażej Czuchra, Kacper Kłos, Antoni Jarosz, Andrzej Agaciak, Jakub Odwaga, Jacek Jeżewski
Rez.
Jan Wieczorek, Damian Patyk, Sebastian Patyk, Kacper Kośkiewicz, Alan Wajdzik, Filip Janus, Filip Łuczak.