Prawdziwa BOMBA!

Od jakiegoś czasu mówiło się w piłkarskich kuluarach o połączeniu sił naszej Akademii oraz UKS GRYF Świdnica , jednak na podanie oficjalnych informacji musieliśmy poczekać. Dzisiaj możemy otwarcie powiedzieć, że trwające od kilku miesięcy negocjacje doszły do skutku. Nasza Akademia została beneficjentem 15-letniej działalności UKS GRYF Świdnica i przejęła na mocy porozumienia wszystkie drużyny i zawodników tego klubu.
Nastąpiła również zmiana nazwy naszego stowarzyszenia na MKS Polonia Świdnica.
Pracą szkoleniową w naszym klubie zajmować się teraz będzie 13 trenerów, posiadających kwalifikacje i licencje trenerskie UEFA, w tym trener bramkarzy i trener przygotowania motorycznego.
Aktualnie pod swoją opieką mamy około 250 młodych piłkarek i piłkarzy.
„Połączenie otwiera przed nami nowe horyzonty, szansę na stworzenie jeszcze lepszych warunków do rozwoju naszych zawodniczek i zawodników. Wierzymy, że dobra współpraca klubu oraz trenerów z rodzicami, partnerami i sponsorami zapewni naszym zawodnikom wejście na kolejny poziom”, powiedział Damian Błaszczyk – Prezes Zarządu MKS Polonia Świdnica.