Prawdziwa BOMBA!!!

Firma PATDESIGN sponsorem tytularnym naszej seniorskiej drużyny kobiet, która występuje w makroregionalnej III Lidze
Dzisiaj Damian Błaszczyk – Prezes Zarządu naszego klubu oraz Pan Maciej Dudajek – właściciel firmy PATDESIGN podpisali umowę sponsorską , na mocy której PATDESIGN został do końca tego sezonu sponsorem tytularnym.
Drużyna naszych seniorek do końca obecnych rozgrywek występować będzie pod nazwą PATDESIGN MKS Polonia Świdnica.
Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszego sponsora, który zdecydował się na rozszerzenie wsparcia dla naszych zawodniczek. Warto przypomnieć, że firma PATDESIGN od początku sezonu znajduje się w gronie naszych sponsorów. Nasza drużyna z dumą prezentuje logo firmy na trykotach meczowych.
Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać mocno kciuki za wyniki PATDESIGN MKS Polonia Świdnica! Zaznaczmy, że to pierwszy SPONSOR TYTULARNY w historii naszego klubu!
Zapraszamy również inne firmy do współpracy.
Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie, a zatem jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. 👐 Pragniemy wyrazić przekonanie, że współpraca z nami w przedsięwzięciu, jakim jest istnienie i działalność naszego klubu może przynieść firmom wymierne korzyści wizerunkowe z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.
Zapraszamy do kontaktu.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony