Pierwszy turniej Dolnośląskiej Ligi Młodziczek!!!

Postawa naszych młodych zawodniczek w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek dała nam z całą pewnością powody do zadowolenia. Trzy zwycięstwa i tylko jedną minimalną porażkę zanotowały nasze zawodniczki w debiutanckim starcie w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.

Damian Błaszczyk (trener): „Jestem bardzo zadowolony z postawy dziewcząt, z ich zaangażowania i woli walki. Przystępowaliśmy do turnieju z określonymi założeniami, jednak nie wszystkie udało nam się zrealizować mimo bardzo dobrych wyników. Jesteśmy w fazie budowania zespołu i zrozumiałe jest to, że nie wszystko będzie układało się jak należy. Patrząc jednak na zaangażowanie dziewcząt i chęć pracy jestem spokojny i optymistycznie patrzę w przyszłość.”

Wyniki:­

MKS Polonia Świdnica – APN Talent Trzebnica 1:0 (bramka: Oliwia Bębeniec)

MKS Polonia Świdnica – FemGol Lubin 2:0 (bramki: Oliwia Bębeniec x2)

MKS Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław 1:2 (bramka: Wiktoria Chraścina)

Skład: Julia Miechurska (br), Anna Skowrońska (c), Urszula Miechurska, Hanna Madalińska, Emilia Włodkowska, Wiktoria Chraścina, Justyna Szwarcbach, Emilia Jakacka, Oliwia Bębeniec, Nadia Gładko, Oliwia Kędzior, Amelia Legut, Aleksandra Grabowska oraz Wiktoria Zajączkowska.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony