Pewne zwycięstwo z Bielawianką Bielawa

W niedzielę 18 .10 nasze zawodniczki rozegrały wyjazdowe spotkanie z drużyną Bielawianki Bielawa w ramach Dolnośląskiej Ligi Trampkarek U-15.
Zalane boisko i grząska murawa nie ułatwiała gry obu zespołom.
W tych warunkach zdecydowanie lepiej poradziły sobie nasze zawodniczki, które przeważały przez całe spotkanie.
W 26 minucie po podaniu Wiktorii Chraściny, Oliwia Bębeniec  mocnym uderzeniem w długi róg bramki pokonała bramkarkę gospodyń. Niespełna 5 minut później Nadia Sobel również uderzyła zza pola karnego, bramkarka co prawda obroniła strzał, ale przy dobitce Nadii Hładko , była bezradna.
W drugiej części coraz więcej czasu nasze zawodniczki przebywały na połowie rywala i stwarzały dużo sytuacji bramkowych, niestety zawodziła skuteczność. 🔝Dopiero w 65 minucie Nadia Hładko ponownie zdobywa bramkę , dobijając piłkę po strzale Julii Kołodziej i ustala wynik na 3:0!
To zwycięstwo przybliżyło awans naszej drużyny do Centralnej Ligi Juniorek U-15, gratulujemy