Pewna wygrana juniorów.

Bardzo udane spotkanie rozegrali nasi juniorzy młodsi.  W środę 30 marca podejmowali na własnym boisku drużynę Polonii Ząbkowice Śląskie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.
Bartosz Kulig trener naszych juniorów nie krył zadowolenia po meczu: „Bardzo się cieszę nie tyle z samej wygranej, co ze stylu, który zaprezentowali chłopcy. W porównaniu do naszego ostatniego przegranego meczu dzisiaj w pełni zastosowali się do przedmeczowych założeń i sumiennie podeszli do swoich obowiązków boiskowych. Było widać zespół, a nie indywidualności, za co bardzo im dziękuję”
Bramki w meczu zdobyli: Bartek Toroń x2, Kacper Sochacki, Filip Janus, bramka samobójcza.
Skład:
Jan Wieczorek, Filip Janus, Michał Wróbel, Kacper Kośkiewicz, Kacper Sochacki, Kacper Kłos, Damian Patyk, Sebastian Patyk, Andrzej Agaciak, Jakub Odwaga, Bartosz Toroń
Rez.:
Kacper Grajny, Jacek Jeżewski, Piotr Stupecki, Tymoteusz Wiącek, Filip Łuczak, Adrian Kamiński