PATDESIGN sponsorem naszej Akademii!!!

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że do grona naszych sponsorów dołączyła firma PATDESIGN !!!
Dzisiaj w siedzibie firmy JAKO – naszego partnera technicznego, odbyła się prezentacja nowych koszulek meczowych naszych seniorek. Na spotkaniu obecny był Pan Maciej Dudajek – właścicielem firmy Patdesign, Damian Błaszczyk – prezes naszej Akademii oraz przedstawicielki zespołu wraz z trenerem Bartoszem Kuligiem. Nie obyło się bez podziękowań, pamiątkowej koszulki dla naszego sponsora oraz krótkiej sesji zdjęciowej.
PATDESIGN, czyli nowy design naszej kobiecej drużyn wygląda znakomicie.
Prawda?
Z niecierpliwością czekamy na start sezonu i prezentację naszej drużyny już na boisku.
Raz jeszcze składamy podziękowania Panu Maciejowi Dudajkowi za wsparcie naszej Akademii i witamy w gronie sponsorów.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony