Turniej młodziczek w Głogówku (11.11.2017r.)

Wczoraj nasz zespół młodziczek udał się aż do Głogówka aby wziąć udział w Ogólnopolskim Turnieju Niepodległości w Piłce Nożnej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z kilku województw co przyczyniło się do bardzo wysokiego poziomu rozgrywek. Podopieczne Bartosza Kuliga zaprezentowały się bardzo dobrze i w żadnym meczu nie ustępowały pod jakimkolwiek względem swoim przeciwniczkom. Wielkie brawa dla całej drużyny i oczywiście trenera
Wyniki:
MKS Polonia Świdnica – SKS Piast Strzelce Opolskie 0:1
MKS Polonia Świdnica – Kadra Opolskiego ZPN 0:0
MKS Polonia Świdnica – Gol Częstochowa 0:1
MKS Polonia Świdnica – SP Wojbórz 0:1
MKS Polonia Świdnica – Polonia Bytom 2:0
Skład:
Gazda Wiktoria, Panas Laura, Pogoda Wiktoria, Olejnik Wiktoria, Podleśna Wiktoria, Stec Ewa, Karp Agata, Burdak Agata, Skowrońska Anna
Bartosz Kulig (trener): „Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i tym bardziej cieszy dobry występ naszych zawodniczek, jedyne czego nam zabrakło to skuteczności w ataku i szczęścia, bo pomimo bardzo dobrej gry nie zdobywaliśmy bramek tracąc ich najmniej ze wszystkich drużyn turnieju! Niestety traciliśmy po jednej bramce w kluczowych meczach ostatecznie zajmując 7 miejsce pomimo, że strefa medalowa była w naszym zasięgu. Stracone gole bolą tym bardziej, że wszystkie stracone 3 bramki były sprokurowane przez nas samych lub wręcz samobójcze.
Jednak trzeba patrzeć pozytywnie na to co pokazały dziewczęta, bo jeszcze rok temu nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki z tego typu zespołami, a dziś w większości meczów byliśmy stroną przeważającą.”