Lider jest nasz!!!

W 6 kolejce Okręgowej Ligi Młodzika nasz zespół zmierzył się z dotychczasowym liderem UKS Bielawianką Bielawa, który do tej pory zdołał zgromadzić komplet punktów. Nasza drużyna niesiona czterema zwycięstwami z rzędu chciała podtrzymać dobrą passę i sprawić niespodziankę, a to z kolei zapowiadało dobre spotkanie i takie też było.🙂

Początek meczu był bardzo wyrównany, widać było też wielki respekt naszej ekipy do lidera rozgrywek.
W 10 minucie meczu Julia Amarowicz zgrywa piłkę na środek pola karnego do Amelii Patyk, ta przyjmuje tyłem do bramki i odgrywa na prawą stronę do wbiegajacej Darii Matuszewskiej, która przekłada piłkę na lewą nogę, wchodzi do środka uderza i mamy bramkę 🙂 0:1 !!!!! Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, mimo że mieliśmy kilka okazji do zmiany rezultatu. Na duże uznanie zasługuje postawa naszych dziewcząt, zaangażowanie i koncentrację naszych piłkarek widać było już od pierwszej minuty!!!
Tuż po przerwie podwyższamy prowadzenie a autorką bramki ponownie Daria Matuszewska, która wykorzystuje podanie Julii Amarowicz w 31 minucie .
Mimo prowadzenia 0:2 w dalszym ciągu graliśmy ofensywnie i odważnie efektem była akcja z 43 minuty, gdzie Daria Matuszewska świetnym prostopadłym podaniem wypuszcza Amelię Kozine, która, nie ma najmniejszego problemu z umieszczeniem piłki w bramce gospodarzy i tym samym ustala wynik meczu na 0:3 !!!

Łukasz Wawrzyniak (trener): „Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych piłkarek, zagrały perfekcyjny mecz. Dziewczyny skrupulatnie wykonywały nakreślone założenia na to spotkanie, co przełożyło się na jakość naszej gry , oby wyglądało to tak dalej w dalszej części sezonu” 🙂

Skład: Ewa Stec (br), Wiktoria Podleśna (c), Daria Matuszewska, Amelia Patyk, Wiktoria Okejnik, Amelia Kozina, Anna Adamowicz, Liwia Serafin, Maja Sakowska, Julia Amarowicz, Kinga Łukaszczuk, Anna Pawlik, Karolina Kusiak, Kinga Żołądkiewicz, Aleksandra Śliwińska, Rooksana Matuszewska (Br)

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony